فقط برای آقایان!

 
برس زدن ابرو ها و مژه ها، در رشد آن موثر است. برای این کار باید با یک برس کوچک و تمیز، روزی چند بار مژه ها و ابروهای خود را برس بزنید.

برای تقویت موهای صورت نیز بهتر است از روش زیر استفاده کنید:

۱-    پوسته چوبی فندق را جدا کنید و بسوزانید و خاکستر حاصل از آن را به موهای صورت خود، ریش، سبیل و ابرو بمالید و خوب ماساژ دهید.

مقداری روغن بادام را با پوسته زیتون مخلوط کرده و بگذارید حدود ۳ روز باقی بماند. پس از گذشت این مدت، حدود ۳۰ دقیقه آن را بجوشانید و سپس صاف نمایی. این مایع صاف شده، برای تقویت موهای مژه و ابرو مفید وهم چنین باعث روییدن و پرپشت شدن موهای صورت می شود.
۲-    هورمون«دنبلان» برای پر پشت کردن ریش و سبیل بسیار موثر است. برای این کار بهتر است از ورقه های نازک «دنبلان» استفاده کنید و آنها را بر روی صورت  و آن قسمت هایی که می خواهید پر پشت شوند، قرار داده و بعد از گذشت یک ساعت برداشته و صورت خود را بشویید. این عمل را هر روز تکرار کنید و نتیجه اش را مشاهده کنید.

۳-    میوه سفید نارگیل و مغزهای چرب مانند گردو و بادام را پودر کرده و به آن تره کوهی اضافه کنید. این مواد را در روغن زیتون بجوشانید و به صورت خود بمالید، تاثیر آن را خیلی زود مشاهده می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *