رازهای خوش تیپی آقایان

مردان قوی هیکل
مردان قوی هیکل

گرچه گفته شده که همه آقایون یکسان خلق شده اند اما وقتی صحبت از هیکل و نوع لباس پوشیدن به میان می آید، این عقیده کاملا اشتباه به نظر می رسد. به خاطر کمتر بودن انحنای بدن آقایان نسبت به بدن خانم ها، تفاوت اندام در آن ها کمتر است. اما به هر حال باز تفاوت هایی وجود دارد اگر بدانید که چطور با این تفاوت ها و  تناسب اندام لباس بپوشید و از پوشیده چه مدل هایی خودداری کنید، در هر اجتماعی خوش تیپ ترین خواهید بود.
یک نکته مهم که همیشه موقع خرید لباس های جدید باید به خاطر داشته باشید این است که برازنده بودن لباس در تنتان در درجه اول اهمیت قرار دارد. اگر یک کت زیبا و گران در تن شما مناسب نیست دیگر مهم نیست که چقدر گران باشد یا مارک آن چه باشد، چون به درد شما نمیخورد. برعکس اگر یک کت ارزانتر خوب به تن شما بنشیند و آن قسمت از بدنتان را که دوست ندارید خیلی نمایان باشد را می پوشاند، با این که قیمت چندانی ندارد، اما شما را خوش تیپ نشان خواهد داد. می خواهیم به شما آموزش دهیم که چه لباس هایی مناسب اندام شماست و هنگام خرید باید بیشتر به دنبال چه لباس هایی باشید.
مردان قوی هیکل
از پوشیدن لباس های راه راه افقی پرهیز کنید
اگر بزرگ و جثه دار هستید و مخصوصا در نواحی شکم کمی اضافه وزن دارید، از پوشیدن لباس های راه راه افقی و راه راهای مورب به شدت خودداری کنید. آن چه شما باید با کمال افتخار به تن کنید، پیراهن و شلوارهایی با راه راه های عمودی است. این نوع پارچه راه راه نیمرخ بدن شما را بلندتر نشان داده و لاغر تر به نظر می آیید. کت و شلوارهای با راه راه باریک عمودی برای شما بهترین انتخاب است، به خصوص وقتی که بایک پیراهن مشکی ساده در زیر آن ست شود.پیراهن های راه راه عمودی باریک را هم می توانید با شلوارهای جین تیره یا شلوارهای پارچه ای مشکی ست کنید. برای لباس عادی تان هم میتوانید به سراغ شلوارهای مخمل  کبریتی تیره بروید.
از پوشیدن کت هایی با دو چاک در پشت خودداری کنید
شاید باید سراغ کت هایی بروید که پشت شما را به خوبی بپوشاند و به خصوص اگر احساس می کنید که در نواحی باسن کمی چاق هستید باید از پوشیدن کت هایی که در پشتشان دو چاک دارند خوداری کنید. چون این نوع کت ها توجه را بیشتر به سوی باسن شما معطوف می کنند. پوشیدن کت های بدون چاک یا حداکثر یک چاک برای شما بهتر است.
لباس هایی بخرید که اندازه و برازنده شماست
برخی به اشتباه تصور می کنند که لباس های تنگ لاغرتر نشان مید هد و قسمت های چاق و برآمده بدن را می پوشاند. البته این موضوع در خانم ها می تواند تا حدودی صحیح باشد ، چون لباس زیر خانم هامی تواند تا حدی برای کنترل بعضی قسمت های چاق خانم ها کمک کند. اما در آقایان به هیج وجه این طور نیست. لباس ای تنگ هیکل شما را حتی چاقی های شما را زننده تر نشان می دهند. از طرف دیگر برخی مردان چاق تصور می کنند پوشیدن لباس های خیلی گشاد می تواند چاقی آن ا را پنهان کند اما آن ها اشتباه فکر می کنند. لباس های خیلی گشاد فقط شما را از آن چه هستید چاق ترنشان می دهند. رمز لاغر به نظر آمدن این است که لباس هایی به تن کنید که نه خیلی برایتان گشاد باشد و نه خیلی تنگ. لباس شما باید اندازه تن شما باشد.
لباس های تک رنگ بپوشید
پوشیدن رنگ های متصاد برای شلوار . پراهن مثل سیاه و سفید بدن شما را به دو قسمت می کنند و میان تنه شما را بسیار بزرگتر نشان میدهد. در عوض بهتر است رنگ لباس بالاتنه و پایین تنه خود را از رنگ های یکجور و یک فام انتخاب کنید تا لاغر تر به نظر برسید و اکر میخواهید خیلی لاغر به نظر برسید سر تا پا مشکی بپوشید.
اما برای این که دیگران فکر نکنند به مراسم ترحیم می روید، کفش یا وسایل دیگرتان را از رنگ های دیگر انتخاب کنید.
از پوشیدن بلوز یقه اسکی خودداری کنید
اگر سنگین و قوی هیکل هستید ، به هیچ وجه بلوز یقه اسکی به تن نکنید. بلوزهای یقه هفت و تی شرت، بلوزهای آستین بلند و پلیور و ژاکت برای شما مناسب تر است. به خصوص وقتی گردنتان کوتاه باشد بلوزهای یقه هفت گردنتان را بلندتر نشان می دهند.
نقش روی لباستان را به دقت انتخاب کنید
از پوشیدن تی شرت ها و پیراهن هایی که نقش های بزرگتری دارند خودداری کنید. این نوع طرح ها توجه را به قسمت بالاتنه شنا معطوف می کنند که اگر شکم بزرگی داشته باشید، اصلا خوشایند نیست. لباس هایی با طرح های ریز که دور از هم قرار گرفته باشد برای شما مناسب تر است.
کمربند ببندید
بستن کمربند باعث میشود که قسمت کمرتان لاغر و جم و جورتر به نظر برسد. اما دقت کنید که خیلی آن را سفت نبندید که شکمتان بیرون بیوفتد.

 

پایان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *