رفتن به این 10 شهر خطرناک است

قتل، تجاوز، دزدی و حملات تهاجمی در شش ماهه نخست سال ۲۰۱۳ میلادی در شهرهای مختلف امریکا از سوی مرکز “لاو استریت” مورد بررسی قرار گرفته است …
قتل، تجاوز، دزدی و حملات تهاجمی در شش ماهه نخست سال ۲۰۱۳ میلادی در شهرهای مختلف امریکا از سوی مرکز “لاو استریت” مورد بررسی قرار گرفته است. “لاو استریت” در این بررسی شهرهایی با حداقل ۲۰۰ هزار نفر جمعیت مورد بررسی قرار داده است.
آمریکا هنوز هم جزو خطرناک ترین کشورهای جهان از نظر ارتکاب جرم و جنایت به شمار می آید.

مرکز “لاو استریت” در رتبه بندی تازه خود ده شهر جرم خیز آمریکا را معرفی کرده است

روزنامه “هافینگتون پست” با اشاره به جرم خیز بودن کشور آمریکا می نویسد :”قتل، تجاوز، دزدی و حملات تهاجمی در شش ماهه نخست سال ۲۰۱۳ میلادی در شهرهای مختلف آمریکا از سوی مرکز “لاو استریت” مورد بررسی قرار گرفته است. “لاو استریت” در این بررسی شهرهایی با حداقل ۲۰۰ هزار نفر جمعیت مورد بررسی قرار داده است.”

“دیترویت” در میان شهرهای آمریکا از نظر میزان ارتکاب جرم و جنایت در رتبه نخست قرار گرفته است. طبق داده های پلیس فدرال امریکا (اف بی آی) میزان ارتکاب دزدی در این شهر به بیش از ۴۶ درصد و دزدی به میزان ۸ درصد افزایش یافته است.

شهرهای “اوکلند”، “سنت لوئیس” و “ممفیس” در رده های بعدی قرار دارند.
با این حال شهرهای پرخطر دیگری نیز وجود دارند که علیرغم بالا بودن شرایط جرم و جنایت در آمریکا میزان جرائم آنها کاهش یافته است.

شهرهای “بیرمنگهام”، “بالتیمور”، “کلولند”، “آتلانتا” و “میلواکی” در رده های بعدی شهرهای جرم خیز آمریکا قرار دارند.
در میان شهرهای ذکر شده افزایش میزان ارتکاب “تجاوز” بیش از ۱۰۰ درصد بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *