بازی درک

خوب به خاطر دارم که در همان سال های ابتدایی از رو نمایی این بازی (گرشاسب) ، در نمایشگاه الکامپ بودم که به عنوان یکی از مدیران سایت گیم-ایرن، پوستر های این بازی رو دریافت کرد

و در همان سال ۸۸ توضیحی از این بازی نوشتم! شاید باور ان دشوار باشد که گیم ایران اولین سایتی بود که از بازی بزرگی چون گرشاسب رو نمایی میکرد.

امروز نیز وقتی متوجه این شدیم که بازی جدیدی ازطرف یکی از شرکت های ایرانی گم نام در این زمینه (تولید بازی) به نام “جنون سیاه” رونمایی شده و تصاویری از ان را مشاهده کردیم ، به واقع که جز تحسین و خداقوت برای این عزیزان و طراحان “شرکت فن آوران توسن گام”، چیز دیگری نمی توان گفت.

معرفی :

بازی ایرانی جنون سیاه (Dark Madness) ، که به تازگی و برای اولین باز از ان توسط شرکت فن آوران توسن ، رو نمایی شده است، به مدت ۲ سال در سکوت کامل رسانه ای، در حال تولید بوده و هم اکنون در حال اماده سازی فاز های مختلف این پروژه اند. جنون سیاه یک بازی تیراندازی ،اکشن اول شخص در ژانر وحشت می باشد که از نظر گرافیکی ، حرف های زیادی برای گفتن دارد چرا که با توجه به اطلاعات منتشر شده و هم چنین تصاویر بازی ، می توان این چنین برداشت کرد که این بازی میتوانید نماینده معرفی صنعت گیم کشور ایران ، به جهانیان باشد.

داستان :

داستان بازی جنون سیاه در اینده رخ می دهد، پلیس جوانی که متوجه وجود موجودات شیطانی می شود و سعی در مبارزه با انها دارد. این موجودات شیطانی تنوع زیادی در بازی داشته و از تفاوت های ظاهری و هوش مصنوعی متفاوتی برخوردار هستند.

گیم پلی :

گیم پلی بازی با توجه به گوناگونی دشمنان در بازی که حدودا تنوع ظاهری انها به بیش از ۲۰ مورد می رسد و همچنین محیط بازی در مراحل متعدد در اب و هوایی مختلف و در روز و شب رخ می دهد ، خود نشانگر پتانسیل است و می توان این پیش بینی را داشت که گیم پلی بازی نیز مانند سایر بخش های بازی ، از توان بالایی برخوردار باشد. با توجه به گفته های شرکت “توسن گام” بر روی هرکدام از المان های دشمنان و شخصیت های بازی ، کارشناشی دقیق شده و ساعت ها و روزها وقت گذاشته شده تا خروجی بازی هر چه بهتر و با کیفیت تمام تر باشد. تا کنون می توان گفت که توسن گام در سکوت و دور از هیاهوی موجود در حال تولید این بازی بوده و حال باید چشم به اینده دوخت تا در خبرهای بعدی ، شاهد بخش های دیگری از بازی باشیم. و با توجه به اطلاعاتی که در دست است ، شرکت فن آوران توسن گام تمام توان فعلی خود را برای تولید این گیم با کیفیت هر چه تمام گذاشته است و امیدواریم که در اینده نزدیک شاهد رو نمایی بخش های جدید این بازی و همچنین تریلری از گیم پلی ان باشیم.

جنون سیاه را می توان یکی از بازی هایی دانست که به واسطه اطلاعاتی که تا این لحظه از ان رو نمایی شده ، میتواند به انتظارات در زمینه بازی های با کیفیت بالا پاسخ دهد و امید است که این چنین باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *