تنها خانم‌ها به زیورآلات معتاد نیستند، آقایان هم دست‌کمی از آنها ندارند. آقایان نیز با اندکی درخشش که به کمک تکه‌ی کوچکی جواهر فراهم می‌شود، ظاهری جذاب‌تر خواهند یافت.

 

آنچه که هنگام خرید جواهرات آقایان باید دانست

جالب آنجاست که بدانید زیورآلات آقایان شامل گیره اسکناس و کروات نیز می‌شود، جواهری که خانم‌ها برای پدران و همسران خود خریداری می‌کنند اما هرگز خودشان آنها را امتحان نمی‌کنند.

زیورآلات آقایان همچنین شامل دکمه سردست‌های براق نیز می‌شود که هرنوع کت‌وشلوار را در هر مناسبتی، زیبا و درخور توجه می‌کند. هیچ‌چیز بهتر از مردی خوش‌لباس با سرآستین‌های درخشان نخواهد بود. دکمه سردست‌ها در اندازه و رنگ‌های متفاوت یا

مزین به الماس موجود هستند که با هر سلیقه‌ایی مطابقت دارند.

گوشواره، گردنبند و دستبند تنها مخصوص خانم‌ها نیست. آقایان هم می‌توانند از آنها استفاده کنند. اما هنگام خرید دقت داشته باشید که از گوشواره‌های میخی کوچک و حلقه‌هایی با طرح‌های مردانه فراتر نروید. اکثر آقایان نمی‌توانند جواهراتی مزین به‌سنگ‌های صورتی استفاده کنند باوجود آنکه با این جواهرات بسیار زیبا به‌نظر می‌رسند. انگشترها می‌بایستی بادست آقایان هماهنگی داشته و به‌طور معمول بزرگ‌تر از انواع مورد استفاده‌ی خانم‌ها باشند، اما در نهایت، سبک مورد علاقه برای انتخاب جواهرات امری شخصی است.

زیورآلات آقایان به غیر از دکمه سردست، اغلب چندان گرانقیمت نیستند، زیرا اغلب از جنس نقره یا استیل هستند، اما درصورتیکه از جنس طلا یا مزین به الماس باشند به‌طور حتم گران قیمت خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *