معاشقه همسر+زناشویی,زندگی مشترک,سکس,ارتباط زناشویی,همسر ,زن و شوهر,زندگی ,دختر و پسر ,ازدواج,خواستگاری,نامزدی,دوستی,دوستت دارم,عاشقانه,روانشناسی,روانشناختی

معاشقه با همسر

بعضی از آقایان با پیش نوازی و یا معاشقه قبل از رابطه جنسی تا حدودی مشکل دارند.شاید خانم شان کمی دیر برانگیخته می شود و شاید هم خود آقا آنطور که باید نمی داند به استقبال رابطه جنسی رفتن چگونه است.
در این مقاله آقایان با مجله دلگرم همراه باشید تا شما را با روش های رمانتیک و داغ پیش نوازی آشنا کنیم ، آنگونه که همسرتان از با شما بودن آنقدر لذت ببرد که گاهی خودش پیش قدم شود!

معاشقه با همسر

پیش نوازی زنان در رابطه جنسی

• بدیهی است که اکثر خانم ها دوست دارند که گل از طرف همسرشان دریافت کنند، یادداشت های عاشقانه و با مزه دریافت کنند، شب شام را با همسرشان بیرون صرف کنند و حرف های عاشقانه بشنوند. اما اگر خانم تمام روز را کار کند غیر ممکن است که رفتارش طوری باشد که بتوانید او را برانگیخته کنید پس راه چاره کجاست؟ فقط کافیست شب ها زمانیکه در خانه هستید در کارهای خانه کمکش کنید مثلا ظرف ها را شما بشویید این کار بسیار ساده است اما در عوض آنقدر در برخورد خانم تاثیر گذار است که خودتان نتیجه را خواهید دید.
• روش بهتر برای برانگیختگی و سرحال آوردن خانم این است که به صورت داوطلبانه و بدون اینکه خانم بگوید کارهای خانه را انجام دهید. از او بخواهید که هفته ای یکبار یا هفته ای دوبار نظافت کامل خانه با شما باشد.
• اگر خانمتان خانه دار است و تمام روز با فرزندان سروکله میزند چه خوب است به او استراحتی بدهید. کنترل بچه ها را در دست بگیرید آنها را بیرون از خانه ببرید و شام را بیرون صرف کنید تا خانم از شام پختن راحت شود. حتی اگر یک روز در هفته هم که شده حمام کردن بچه ها، و هرآنچه مربوط به انهاست با شما باشد. شاید با خودتان بگویید چه ربطی دارد به معاشقه و پیش نوازی اما مطمئن باشید اگر خستگی این کارها را به جان بخرید در عوض خانم تان آنقدر خلق و خویش ملایم و مهربان می شود که هر موقع به سراغش رفتید محال است نه بگوید و با شما همکاری نکند.

معاشقه با همسر

sep21
• در این مرحله فیزیکی به او نزدیک شوید.یعنی کارتان را با یک بوسه لطیف، دلنواز و رمانتیک شروع کنید. با این کار جرقه ای در حس و حال فیزیکی و احساسی همسرتان خواهید زد.
• به آرامی زبانتان را از لب های همسرتان به سمت گونه هایش و سپس نرمی گوش و در اخر گردن ببرید و در انتها مجدد به لبهایش برگردید. با این کارتان به همسر خود انگیزه می دهید که به شما اجازه دهد سایر نقاط حساس و لطیفش را هم ببوسید.
• به سمت موهایش متمرکز شوید وبا موهای همسرتان بازی کنید. خیلی عاشقانه و با احساس موهایش را بین انگشتانتان حرکت دهید. بهترین زمان برای اینکار همان موقعی است که همسرتان خودش با موهایش بازی میکند.
• اگر همسرتان از شما خواست که پشتش را ماساژ دهید اگر بتوانید به طور صحیح اینکار را برایش انجام دهید تا حد زیادی استرس را از او دفع کرده اید.
• حالا به سمت سینه های خانم بروید. لمس سینه ها نقش فوق العاده مهمی در پیش نوازی بازی می کند. سینه ها خیلی زیاد در برانگیختگی آقایان موثر هستند. لمس سینه ها را محدود به همین قسمت کنید چرا که بیش از حد هم باعث آزار خانم و شاید هم بی حس شدن سینه ها شود. هر از گاهی حین رابطه هم می توانید سینه ها را به خصوص نوکش را به آرامی ماساژ دهید و دوباره به نحوی به خانم بفهمانید که مجدد به سینه هایش خواهید آمد.

sep26
فقط کافیست نکات فوق العاده ساده این مقاله را انجام دهید آن وقت است که همسرتان برای همیشه موقع برقراری رابطه جنسی سرحال وراغب خواهد بود و خیلی زودتر از ان که تصورش را بکنید برانگیخته خواهد شد.

برگردان توسط مجله دلگرم

گردآوری مجله اینترنتی مفیدترینها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *